Naše služby

Zde najdete základní přehled služeb, které poskytujeme. Každou zakázku realizujeme vždy v maximální kvalitě. To vše díky prověřeným zaměstnancům, spolehlivým dodavatelům a kvalitním materiálům. 

Novostavby na klíč

Nemusíte se o nic starat, zajistíme vše, co je potřeba a dům vám předáme po řádném dokončení. Už se stačí jen nastěhovat.

Zařídíme veškeré materiály, pracovníky a specialisty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, takže kvalitu odvedené práce velice dobře známe. 

Vy si mezitím můžete plánovat první grilovačku s přáteli. Zbytek zajistíme my. 

Rekonstrukce

Plánujete rekonstrukci domu a hledáte stavební firmu, která se vám o projekt postará? Napište nám nebo zavolejte a určitě se domluvíme.

Ať už jste se rozhodli pro kompletní rekonstrukci nebo chcete upravit jen nějakou část domu či bytu, jsme tu pro vás.

Zajistíme veškeré práce, které s rekonstrukcí souvisí, například nové rozvody elektřiny, kanalizace či vody. Dále také úpravy bytového jádra, rekonstrukce kuchyně, montáž sádrokartonových příček či podhledů pro snížení stropů, nové omítky a fasády, výměna oken, opravy střech včetně jejich zateplení a další.

Interiérové práce

Rozhodli jste se pro změnu interiéru vašeho bytu, domu nebo kanceláře? Rádi vám s tím pomůžeme.

Vymalujeme, vytapetujeme, provedeme montáž palubek, nainstalujeme světla, podhledy, položíme veškeré obklady a nové podlahy včetně vinylových.

Nebojíme se ani složitějších prací, například různých štuků a speciálních omítek či realizací, kde se pracuje s méně běžnými materiály, speciálními kameny a kamennými obklady a podobně.

Další stavební práce

Mezi další stavební práce, které naše firma poskytuje patří například výkopové práce, oplocení pozemků, stavby garáží, zahradních domků, úprava terénu a další. 

Pokud hledáte něco, co jste nenašli výše, neváhejte a zeptejte se nás. 

Kontaktní formulář

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám a my se vám brzy ozveme.